Misija Motorcycle | موتور فیل دوست!

Misija Motorcycle | موتور فیل دوست!Reviewed by سینا برنجی on Oct 30Rating: 5.0Misija Motorcycle | موتور فیل دوست!این روزها خلاقیت در طراحی ظاهری موتور سیکلت ها غوغا می کند. در این بین، طرح مفهومی «Misija» یک نمونه ی واقعاً خاص است که طراحی شبیه به فیل ها دارد.

این روزها خلاقیت در طراحی ظاهری موتور سیکلت ها غوغا می کند. در این بین، طرح مفهومی «Misija» یک نمونه ی واقعاً خاص است که طراحی شبیه به فیل ها دارد.

موتور

Misija Motorcycle | موتور فیل دوست!

کل این وسیله نقلیه با الهام از پیکر فیل طراحی شده و اگر کمی دقت کنید، ظاهر فیل را به خوبی در آن می بینید. این طرح مفهومی در اصل به عنوان یک وسیله مسابقه طراحی شده و به همین خاطر، وضعیت صندلی و رکاب با استفاده از یک موتور مسابقه طراحی شده و به همین خاطر، وضعیت صندلی و رکاب با استفاده از یک قوس بزرگ باک و بسته به قد راننده تنظیم می شوند.

از دست ندهید:   موسیقی پاپ از چه زمانی آغاز شد؟

همچنین علاوه بر موتور بنزینی، چرخ ها نیز می توانند نیروی پیشران این وسیله را برای مدت کوتاهی با کمک انرژی الکتریکی تأمین کنند.

چرا سوخت الکتریکی مهم است؟

باتری هایی که با برق شارژ می شوند، به راننده کمک می کنند که با مصرف سوخت بسیار کمتر بتواند وسیله را به پیش براند و البته هزینه ی کمتری را پرداخت کند. همه ی اینها برابر با مصرف سوخت فسیلی کمتر است.

هرساله چند مدل از این گونه وسیله های نقلیه مفهومی معرفی می شود. هدف آنها معمولاً ارائه ی مدل های تازه ای از طراحی و متریال است. هرچند بسیاری از این طرح های مفهومی هرگز به بازار عرضه نمی شوند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *