Misija Motorcycle | موتور فیل دوست!

این روزها خلاقیت در طراحی ظاهری موتور سیکلت ها غوغا می کند. در این بین، طرح مفهومی «Misija» یک نمونه ی واقعاً خاص است که طراحی شبیه به فیل ها دارد.

موتور

Misija Motorcycle | موتور فیل دوست!

کل این وسیله نقلیه با الهام از پیکر فیل طراحی شده و اگر کمی دقت کنید، ظاهر فیل را به خوبی در آن می بینید. این طرح مفهومی در اصل به عنوان یک وسیله مسابقه طراحی شده و به همین خاطر، وضعیت صندلی و رکاب با استفاده از یک موتور مسابقه طراحی شده و به همین خاطر، وضعیت صندلی و رکاب با استفاده از یک قوس بزرگ باک و بسته به قد راننده تنظیم می شوند.

[irp]

همچنین علاوه بر موتور بنزینی، چرخ ها نیز می توانند نیروی پیشران این وسیله را برای مدت کوتاهی با کمک انرژی الکتریکی تأمین کنند.

[symple_box color=”green” fade_in=”false” float=”center” text_align=”right” width=””]

چرا سوخت الکتریکی مهم است؟

باتری هایی که با برق شارژ می شوند، به راننده کمک می کنند که با مصرف سوخت بسیار کمتر بتواند وسیله را به پیش براند و البته هزینه ی کمتری را پرداخت کند. همه ی اینها برابر با مصرف سوخت فسیلی کمتر است.[/symple_box]

هرساله چند مدل از این گونه وسیله های نقلیه مفهومی معرفی می شود. هدف آنها معمولاً ارائه ی مدل های تازه ای از طراحی و متریال است. هرچند بسیاری از این طرح های مفهومی هرگز به بازار عرضه نمی شوند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *