چه ارتباطی میان کامپیوتر و ضعف حافظه وجود دارد؟

چه ارتباطی میان کامپیوتر و ضعف حافظه وجود دارد؟Reviewed by سینا برنجی on Oct 3Rating: 5.0چه ارتباطی میان کامپیوتر و ضعف حافظه وجود دارد؟یک پژوهش جدید نشان می دهد استفاده ی بیش از حد از کامپیوتر و اینترنت باعث ضعف حافظه ی انسان ها می شود. اما واقعاً چه ارتباطی میان استفاده از کامپیوتر و ضعف حافظه وجود دارد؟

یک پژوهش جدید نشان می دهد استفاده ی بیش از حد از کامپیوتر و اینترنت باعث ضعف حافظه ی انسان ها می شود. اما واقعاً چه ارتباطی میان استفاده از کامپیوتر و ضعف حافظه وجود دارد؟

کامپیوتر و ضعف حافظه

چه ارتباطی میان کامپیوتر و ضعف حافظه وجود دارد؟

نتایج این بررسی نشان می دهد بیشتر مردم، به جای به خاطر سپردن اطلاعات از کامپیوترها استفاده می کنند و این باعث از بین رفتن قدرت به خاطر سپاری و به خاطر آوری افراد می شود.

براساس این تحقیق، بسیاری از بزرگ سالان هنوز شماره تلفن های دوران کودکی خود را به خاطر دارند، اما هیچ شماره تلفنی از دوران جدید را به خاطر نسپرده اند. از بزرگ سالانی که در این تحقیق شرکت کرده اند، ۴۵ درصد شماره تلفن ۱۰ سالگی شان را خاطر داشتند، اما تنها ۲۹ درصد شماره تلفن بچه هایشان را بلد بودند و ۴۳ درصد شماره تلفن محل کار خود را می دانستند.

این تحقیق که توسط شرکت «کاسپراسکی لب» انجام شده، نشان می دهد مردم تجهیزات کامپیوتری را جانشین مغزشان کرده اند. حتی خاطرات شخصی به جای به یاد سپرده شدن، به صورت دیجیتال ذخیره می شوند.

از دست ندهید:   چه کسی جدول کلمات متقاطع را اختراع کرد؟

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *