BioStamp | تراشه ای که پزشک شخصی چسبناک شماست!

BioStamp | تراشه ای که پزشک شخصی چسبناک شماست!Reviewed by سینا برنجی on Jan 21Rating: 5.0BioStamp | تراشه ای که پزشک شخصی چسبناک شماست!تجهیزات پوشیدنی می توانند مزاحم باشند، اما "BioStamp" راهکاری هوشمندانه برای این مشکل دارد، ابزاری الکترونیک که مثل خالکوبی، تا یک هفته به پوست بدن می چسبد.

تجهیزات پوشیدنی می توانند مزاحم باشند، اما “BioStamp” راهکاری هوشمندانه ای این مشکل دارد، ابزاری الکترونیک که مثل خالکوبی، تا یک هفته به پوست بدن می چسبد.

BioStamp | تراشه ای که پزشک شخصی چسبناک شماست!

BioStamp | تراشه ای که پزشک شخصی چسبناک شماست!

حسگرها و مدارهای ریزی که روی آن تعبیه شده اند، مشخصه های زیست سنجی همچون دمای بدن، حرکان ماهیچه ها، ضربان قلب و میزان قرارگیری در معرض پرتوی بنفش را اندازه میگیرند.

سپس این داده ها از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند فرد یا پزشک فرد ارسال می شود. اضافه کردن توانایی اندازه گیری فشار خون و بررسی عرق فرد، از جمله مراحل بعدی توسعه ی “BioStamp” است که کار روی آن ادامه دارد.

از دست ندهید:   علامت های TM, C و R روی کالاهای مختلف به چه معناست؟

به چه کار می آید؟

تصور کنید چه تحولی در سیستم پزشکی ایجاد خواهد شد، زمانیکه این تراشه های کوچک وارد بازار شوند. چرا که مراحل معاینه و بررسی سلامت بیمار در دراز مدت، در پزشکی روند وقت گیریست و به این صورت میتوان در زمان و هزینه صرفه جویی زیادی کرد.

 

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *