3 سوال در مورد خنده

سه پرسش مهم در مورد خنده ؛ چیزهایی که در مورد خنده نمیدانستید!

1)چرا خندیدن حس بهتری به شما میدهد؟

باور کنید یانه، کسانی که بلند میخندند به واسطه فشار وارد شده ، مکانیسم بدن آن ها آزاد میشود. وقتی که بدن شما منقبض می شود، تنها راه خلاص شدن از آن ورزش کردن است. اما خندیدن هم همان تاثیر را دارد ، یک دفعه فشار ها از بین میرود و حالتان بهتر میشود!

2)چرا وقتی زیاد میخندیم ، دل درد میگیرید؟

وقتی شخصی برای شما جک تعریف می کند و شما زیاد میخندید ، عضله های شکمتان کش می آید و دیافراگم مثل تلمبه بالا و پایین میروید.اگر همین طور به خندیدن ادامه بدید معده و عضله های دیافراگم بیشتر به کار می افتند و صدمه می بینند . مردمی که زخم معده دارند با این کار دردشان افزایش پیدا می کند. کمترین کاری که می توانید بکنید ، این است که زیاد نخندید!

چرا وقتی زیاد می خندید اشک از چشم هایتان سرازیر می شود؟

یک نگاه به کسی که خیلی زیاد میخندد بیندازید، صورتش جمع میشود و احتمالا دهنش گشاد می شود. اگر از او عکس به گیرید و به دوستتان نشان دهید ، دوستتان احتمالا قادر به تشخیص اینکه این شخص در حال خندیدن است یا خمیازه کشیدن ، نیست. صورت جمع میشود و به غده های اشکی فشار می آورد ، اگر این غده ا پر شوند، اشک ها سرازیر می شوند

اگر در این نوشته ایراد نوشتاری می بینید، آن قسمت از متن را انتخاب نموده و کلیدهای ترکیبی Ctrl+Enter را فشار دهید. این گزارش به دست نویسنده متن خواهد رسید.

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. Nadia گفت:

    سوال سوم خیلی جالب بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: