کفشی که می توانید طرح و رنگ آن را تغییر دهید!

شاید در آینده ای نه چندان دور لازم نباشد برای خرید کفش های گوناگون پول زیادی هزینه کنید، چرا که با این کفش ها می توانید هرروز کفش هایی با طرح و رنگ های متفاوت بپوشید!

کفشی که می توانید طرح و رنگ آن را تغییر دهید!

کفشی که می توانید طرح آن را تغییر دهید!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش سایت cngadgct، شخصی به نام دیوید کوئلهو کفش هایی تولید نموده که Shift Wear نام دارند. این کفش ها در دو طرف خود صفحه نمایشی از جنس کاغذ الکترونیکی دارند که با استفاده از نرم افزار موبایل می توانند طرح و رنگ های مورد نظر کاربر را روی بدنه ی کفش نمایش دهند.این نمایشگر حتی قابلیت نمایش انیمیشن نیز دارد. یعنی وقتی راه می روید، تصاویر متحرک روی کفش شما نمایش داده می شوند. پس هر وقت لازم داشتید با کمک یک نرم افزار موبایل می توانید ظاهر کفش را تغییر دهید.

کوئلهو برای تولید Shift Wear نیازمند سرمایه ی مالی است. اگر بودجه ی مورد نیازش تامین شود، خیلی زود می تواند آن را به تولید انبوه برساند. به گفته تولید کننده ی این محصول این کفش ها را می توانید حتی در لباسشویی بشویید.

کاغذ های الکترونیکی آن برای نمایش تصاویر ایستا به هیچ نوع انرژی خاصی نیاز ندارند چرا که انرژی لازم برای روشن نگه داشتن این کاغذ های الکترونیک از انرژی حاصل از راه رفتن تامین می شود. یعنی استفاده از فناوری “شارژ به وسیله راه رفتن”.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *