پوشک هم دیجیتالی شد!

پوشک هم دیجیتالی شد!Reviewed by سینا برنجی on Sep 26Rating:

این روزها که هرروز خبری از هوشمند شدن و دیجیتال شدن وسایل زندگی منتشر می شود، پای این ماجرا به پوشک بچه هم باز شده است…!!!یک شرکت تازه تأسیس در نیویورک پوشک های هوشمندی ساخته که می تواند رد سلامت نوزاد را دنبال کرده و آن را روی اپلیکیشن مخصوصی به پزشک اطلاع دهد.

شیوه کار آن بر اساس تغییر رنگ مربع هائی است که در قسمت جلوئی پوشک قرار دارند. این مربع ها نشان دهنده ی عفونت خاص، پروتئین، آب یا باکتری است و به صورت اتفاقی تغییر رنگ می دهند.

مربع سفید رنگی هم وجود دارد که تغییرات رنگی مربع های دیگر را بررسی می کند.پزشک بر اساس این اطلاعات می تواند تصمیم بگیرد آیا نوزاد به آزمایش های بیشتری احتیاج دارد یا نه. این پوشک ها تنها ۳۰ درصد از پوشک های دیگر گران تر هستند و برای والدینی طراحی شده که می خواهند همیشه رد سلامت فرزندشان را داشته باشند.

[image_sliders] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=968″ source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/asd5.jpg”] پوشک دیجیتالی[/image_slider] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=968″ source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/123.jpg”] پوشک دیجیتالی[/image_slider] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=968″ source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/url37.jpg”] پوشک دیجیتالی[/image_slider] [/image_sliders]
از دست ندهید:   10 هواپیمای سریع دنیا

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *