سایت به صورت رسمی افتتاح شد!

میلیون ها سایت در جهان وجود دارند و هر روز هم میلیون ها پست و مطلب منتشر می کنند. اما اگر از شما بپرسم که اسم چند سایت محبوبتون رو نام ببرید، اول یک سری آدرس می دهید و بعدا سراغ سایت های دیگر می روید. چه شده که به نظر شما یک سایت خاص خیلی موفق میاد و اون سایت و دوست دارید، حتی روی آن تعصب دارید و تا روزی یک بار به آن سر نزنید، روزتان شب نمی شود؟دلیل موفقیت آن سایت چه بوده؟ همیشه به خودم میگم که چی شد که سایت های بزرگ موفق شدند و الان در کار خودشون موفق هستند؟

با تحقیقات فراوان به نتایجی رسیدیم که قطعاً در موفقیت خود ما، یعنی سایت ما، اس بی وب می تواند موثر باشد و هم برای مدیران سایت های دیگر نیز می تواند مفید باشد. نکات خلاصه ای که مدنظرم هست رو براتون ذکر می کنم:

1- قالب زیبای سایت می تواند در نگهداشتن بازدید کننده بسیار موثر باشد.

2- مطالب مفید و کاربر پسند می تواند در راضی نگهداشتن کاربران مفید باشد.

3- سادگی در کاربری، یعنی اینکه کاربر برای رسیدن به متن اصلی مجبور به حفر چاه نفت نباشد! این مورد در خیلی از سایت ها که در انبوهی از تبلیغات غرق شده اند بیشتر دیده می شود. همچنین سهولت در ثبت نام که اغلب کاربران برای انجام این کار با مشکل مواجه هستند. همچنین برخی از سایت ها برای نمایش یک مطلب یا بیان دیدگاه شما را مجبور به ثبت نام کردن می کنند.

4- کاربر فدای تبلیغات نشود! یعنی اینکه وقتی شما سایت را باز می کنید با انبوهی از تبلیغات مواجه نشوید و جرئت کلیک کردن هم نداشته باشید، مبادا که چند صفحه پاپ آپ مثل کرکس به مرورگر شما آویزان شوند! این هم به هر حال معضلی ست!

اینها نکاتی خیلی اجمالی و کوتاه بود که خدمتتان عرض شد و در سایت ها باید بیشتر به این موارد توجه شود.

و اما در اس بی وب، همراه با افتتاح رسمی به بیان سیاست هایمان در خصوص این موارد می پردازم؛

1- سعی ما بر این بوده که بهترین پوسته ی ممکن برای یک مجله ی علمی خبری به سبک وبلاگی آماده شود. بر همین اساس یکی از بهترین ها را برگزیدیم تا هم کاربر راحت تر باشد، هم مشاهده ی مطالب آسان تر باشد و هم از لحاظ گرافیکی در سطح بسیار خوبی باشد.

2- مطالب ما کاملاً دستچین شده از مطبوعات و پایگاه های مربوط به موضوعات سایت است و کاملاً با لحن کاربر پسند نوشته شده و همراه با عکس های با کیفیت سعی شده که در بهترین کیفیت منتشر شود؛ عاری از هرگونه طولانی کردن مطالب که معمولاً موجب خستگی کاربران می شود.

3- نکته ای که بسیار در سایت های ایرانی دیده می شود، انبوه تبلیغاتی است که در سایت قرار گرفته، سیاست ما در اس بی وب این بوده، هست و خواهد بود که تبلیغات مزاحم کاربر نشود و حجم آن در سطح استاندارد باشد. چه بسا که وقتی احساس کردیم که تبلیغات پاپ آپ مزاحم کاربران می شود، اقدام به حذف آنها نمودیم. همچنین ثبت نام در سایت برای مدیریت بهتر امکانات سایت است و شما می توانید بدون ثبت نام کردن هم از امکانات اس بی وب استفاده نمائید و دیدگاه بنویسید. همچنین تمامی مطالب سایت برای عموم مردم است و هیچ کدام احتیاج به ثبت نام ندارند و نخواهند داشت.

4- در مورد مورد چهارم نیز گفته شد که سیاست، سیاست حفظ کاربر است و ما این سیاست را ادامه خواهیم داد، خواه باز حذف تبلیغات اضافه، یا موارد دیگر.

خوشحالیم که مدت نسخه آزمایشی اس بی وب به پایان رسید و هم اکنون آماده ی بهره برداری از تمامی ظرفیت های اس بی وب برای خدمتگذاری به شما هستیم.

سعی ما بر آن است که بهترین مطالب، با بالاترین سطح کیفی، به رایگان در خدمت شما قرار گیرد.

منتظر نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما با دل و جان هستیم. 🙂

info@sbweb.ir

مدیریت اس بی وب دات آی آر | Sbweb.ir

icon

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: