رنگ سال ۲۰۱۵ چه رنگی خواهد بود؟

رنگ سال 2015 چه رنگی خواهد بود؟Reviewed by سینا برنجی on Dec 29Rating:

شما هم حتما با این سوالات مواجه شدید این سوالات و خیلی از سوالات مشابه برای طرفداران مد و شیک پوشان همیشه مطرح بوده است. هر ساله در ابتدای سال رنگی به عنوان رنگ سوال معرفی می شود و ویترین مغازه ها معمولا براساس همان رنگ دیزاین می شود و شما هم وسایل زیادی رو به همون رنگ می بینید یا اینکه به دنبال لباس یا هروسیله ای با رنگ سال جدید هستید…اما اینکه چه کسی این رنگ ها رو انتخاب میکند و بین همه رواج می دهد شاید برای شما هم جای سوال باشد ! برای جواب به این پرسش باید این مطلب رو بیان کنم که موسسه پنتون در آمریکا هر ساله رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب میکند که این انتخاب از طریق نظر سنجی های مردمی و از بین رنگ های پیشنهادی موسسه پنتون صورت می گیرد.

سرانجام رنگ سال ۲۰۱۵ مشخص شد!
موسسه پنتون ۴ دسامبر ۲۰۱۴ رنگ سال جدید را تعیین کرد. طبق این خبر رنگ سال ۲۰۱۵ Marsala یا همان رنگ عنابی (شرابی خاکی) انتخاب گردیده است ریشه این رنگ شبیه به قرمز-قهوه ای است که در طبیعت وجود دارد و حس زمین و طبیعت را القا می کند.

رنگ سال 2015 چه رنگی خواهد بود؟ | اس بی وبسایز تصویر بزرگ است، برای بهتر دیدن بافت و رنگ سال روی آن کلیک راست کرده و روی Open link in a new tab کلیک کنید.

از دست ندهید:   اس بی وب دو ساله شد!

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. به نظرم امسالش زیاد جالب هم نیست ، شاید هم من بد سلیقه هستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *