خودکار 16 میلیون رنگه!

قطعاً شما هم از آن دسته افرادی هستید که در دوران دبستان با خودکارهایی که دارای 4 نی بودند و همزمان یک خودکار چهاررنگه بودند نوستالژی داشته اید، اما این خودکار پا را از این حرف ها فراتر گذاشته و 16 میلیون رنگه است!شرکت اسکرایب یک خودکار ساخته که توانایی تولید 16 میلیون رنگ را دارد.

این خودکار یک میکرو پردازشگر RGB دارد که می تواند رنگ ها را از محیط گرفته و ذخیره کند. سپس هنگام طراحی با مخلوط کردن چهار رنگ CMYK یا سیاه، زرد، بنفش و فیروزه ای آنها را بازتولید می کند.

قیمت این خودکار 79$ اعلام شده و نیروی آن را هم یک باتری لیتیوم یونی تأمین می کند.

در  زیر می توانید اسلایدشوی این گجت جالب را مشاهده کنید.

[image_sliders] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=1747” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/Scribble-The-16-Million-Color-Drawing-Pen.jpg”] خودکار جالب 16 میلیون رنگه![/image_slider] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=1747” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/scribble.png”] خودکار جالب 16 میلیون رنگه![/image_slider] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=1747” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/scribbleink.jpg”] خودکار جالب 16 میلیون رنگه![/image_slider] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=1747” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/white.jpg”] خودکار جالب 16 میلیون رنگه![/image_slider] [/image_sliders]

 

اگر در این نوشته ایراد نوشتاری می بینید، آن قسمت از متن را انتخاب نموده و کلیدهای ترکیبی Ctrl+Enter را فشار دهید. این گزارش به دست نویسنده متن خواهد رسید.

مطالب مرتبط

5 دیدگاه‌

  1. Dark Shadow گفت:

    مگه انقد رنگ تو جهان هست ک خودکارشو ساختن!؟!؟

  2. Nadia گفت:

    منم از اون خودکارا دارم فقط پیشرفته تره 6 رنگست و 6 گانه. 🙂
    چقدر از دنیا عقبیم!!!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: