خودکار ۱۶ میلیون رنگه!

خودکار 16 میلیون رنگه!Reviewed by سینا برنجی on Feb 28Rating:

قطعاً شما هم از آن دسته افرادی هستید که در دوران دبستان با خودکارهایی که دارای ۴ نی بودند و همزمان یک خودکار چهاررنگه بودند نوستالژی داشته اید، اما این خودکار پا را از این حرف ها فراتر گذاشته و ۱۶ میلیون رنگه است!شرکت اسکرایب یک خودکار ساخته که توانایی تولید ۱۶ میلیون رنگ را دارد.

این خودکار یک میکرو پردازشگر RGB دارد که می تواند رنگ ها را از محیط گرفته و ذخیره کند. سپس هنگام طراحی با مخلوط کردن چهار رنگ CMYK یا سیاه، زرد، بنفش و فیروزه ای آنها را بازتولید می کند.

قیمت این خودکار ۷۹$ اعلام شده و نیروی آن را هم یک باتری لیتیوم یونی تأمین می کند.

در  زیر می توانید اسلایدشوی این گجت جالب را مشاهده کنید.

[image_sliders] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=1747” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/Scribble-The-16-Million-Color-Drawing-Pen.jpg”] خودکار جالب ۱۶ میلیون رنگه![/image_slider] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=1747” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/scribble.png”] خودکار جالب ۱۶ میلیون رنگه![/image_slider] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=1747” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/scribbleink.jpg”] خودکار جالب ۱۶ میلیون رنگه![/image_slider] [image_slider link=”http://sbweb.ir/?p=1747” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/white.jpg”] خودکار جالب ۱۶ میلیون رنگه![/image_slider] [/image_sliders]

 

از دست ندهید:   بعد از فست فود چای بنوشید

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۵ پاسخ

  1. Dark Shadow گفت:

    مگه انقد رنگ تو جهان هست ک خودکارشو ساختن!؟!؟

  2. Nadia گفت:

    منم از اون خودکارا دارم فقط پیشرفته تره ۶ رنگست و ۶ گانه. 🙂
    چقدر از دنیا عقبیم!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *