خطرناک ترین تفریحات دنیا (قسمت دوم)

خطرناک ترین تفریحات دنیا (قسمت دوم)Reviewed by سینا برنجی on Sep 21Rating:

در این قسمت سراغ “اسکیت برزخی” رفتیم… با ما همراه باشید…هندی ها معروفند به انجام کارهای عجیب و غریب و البته شجاعتی که برای دست کشیدن از جانشان دارند. شاید برای همین است که توی انتخاب بازی هایشان هم زیاد مته به خشخاش نمی گذارند و سراغ کارهائی می روند که فقط هیجانش زیاد باشد. حتی اگر آن کار اسکیت سواری زیر خودروهای سواری باشد!

مردم هندوستان چندی است که این نوع اسکیت سواری باورنکردنی را اختراع کرده اند و گویا خیلی هم به آن علاقه دارند. اینکه طرف دوتا تخته اسکیت بردارد و دست و پاهایش را طوری به آن گیر بدهد که خودش تخت زمین بشود و بعد یکراست به زیر ماشین ها برود خیلی حرف است!

 

هندی ها خودشان اسمش را گذاشته اند، اسکیت برزخی؛ برای اینکه هرساله جلوی چشمشان چند نفر به دلیل این بازی جانشان را از دست می دهند!

فقط کافی است طرف بدن منعطفی نداشته باشد که یکسره راهی آن دنیا شود. می گویند رکورد این ورزش البته به صورت غیر رسمی متعلق به پسربچه ای به نام «آنیکت چینداک» است که توانسته از زیر ۵۷ ماشین عبور کند؛ بدون آنکه خطی به گوشه ی ابرویش بیفتد!

آدم یاد بازیهای رانر می افتد…!!!

[image_sliders] [image_slider link=”Sbweb.ir” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/maxresdefault.jpg”] اسکیت برزخی | اس بی وب [/image_slider] [image_slider link=”Sbweb.ir” source=”http://sbweb.ir/wp-content/uploads/url33.jpg”] اسکیت برزخی | اس بی وب [/image_slider] [/image_sliders]
از دست ندهید:   آیا جرم زمین ثابت است؟

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *