تماس گرفتن با خط دایورت شده

تماس گرفتن با خط دایورت شدهReviewed by سینا برنجی on Oct 30Rating:

همانطور که می دانید در گوشی های تلفن همراه قابلیتی یه نام Divert یا انتقال مکالمه وجود دارد.بدین صورت که هنگامی که خط خود را بر روی شماره ای دایورت می کنید،از این پس هر تماسی با شما گرفته شود.به طور اتوماتیک به شماره مورد نظر تعیین شده منتقل می گردد.در نتیجه هیچ کس نمیتواند به طور مستقیم با خط شما تماس بگیرد و گوشی شما هیچ گاه زنگ نخواهد خورد.بسیاری از افراد از این کار جهت این که به هیچ تلفنی پاسخ ندهند و به اصطلاح اطرافیان را بپیچانند استفاده می کنند.اما از آنجا که دست بالای دست بسیار است قصد داریم ترفندی جالب را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید به طور مستقیم با خطی که دایورت شده است تماس بگیرید!

قطعا فردی که خط خود را دایورت کرده است شگفت زده می شود که چطور شما توانسته اید با او تماس بگیرید،و بدون اینکه تماس تان دایورت شود!این ترفند بر روی کلیه گوشی هایی که قابلیت دایورت را دارا هستند قابل انجام است.

برای رفتن به ادامه مطلب روی ادامه مطلب کلیک کنید 

نحوه کار بسیار ساده است.شما بایستی شماره خودتان را بر روی شماره ای که قصد دارید با آن تماس بگیرید دایورت کنید سپس از خط خودتان با خط خودتان تماس بگیرید!

به همین سادگی و همین پیچیدگی که گفته شد!

جهت فهم بیشتر مثال می زنیم:

فرض کنید شماره شما ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷  است.شماره ی فردی هم که قصد دارید با او تماس بگیرید (که خطش را دایورت کرده است)

۰۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷ است.

در گوشی به بخش مربوط به تنظیمات Divert (در بعضی گوشی ها Call Forwarding) بروید . خط خود را بر روی شماره ی ۰۹۳۵۱۲۳۴۵۶۷ که شماره فرد مورد نظر است دایورت کنید.

اکنون توسط همین گوشی و همین خط خودتان که اکنون دایورتش کرده اید با شماره ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ که شماره خودتان است تماس بگیرید.

با این کار خط طرف مقابل زنگ می خورد و شما بوق آزاد می شنوید که به منزله برقراری تماس مستقیم با فرد مورد نظر است؛به این ترتیب از دایورتی که صورت گرفته عبور کرده اید.

از دست ندهید:   مچ بند دیوانه!

این ترفند بر روی کلیه خطوط تلفن همراه اعم از همراه اول و ایرانسل و تالیا و رایتل قابل اجراست.درپایان دقت کنید پس از برقراری تماس،خط خود را از حالت دایورت خارج کنید.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *